UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 • Naprawa Laptopów

  Przykładowe usterki- Zalanie cieczą
  - Brak obrazu
  - Wymiana gniazd zasilania, USB, audio
 • Naprawa Laptopów

  Naprawiamy laptopy z całego kraju
  Jeżeli mieszkasz poza Warszawą - zadzwoń do Nas bądź zgłoś naprawę poprzez formularz
 • Naprawa Laptopów

  Atrakcyjne ceny- Bezpłatna diagnoza
  - Płacisz tylko za efekty
  - Szybki czas realizacji usług
 • 1
 • 2
 • 3
...

pcb1234567

image

Naprawiamy laptopy wszystkich marek

Sprawdź jak do nas dojechać

Porównanie Pad PS3 vs pad XBOX 360 – serwis konsol

Jest wiele porównań konsol Xbox 360 vs Playstation 3 ale ciężko znaleźć porównanie samych padów. Poniżej kilka słów o kontrolerach od konsol siódmej generacji.

Porównanie padów

Jest wiele porównań konsol Xbox 360 vs Playstation 3 ale ciężko znaleźć porównanie samych padów. Poniżej kilka słów o kontrolerach od konsol siódmej generacji.

Porównanie padów

Wizualnie pad Ps3 nawiązuje kształtami do pierwszej generacji, różnice to gałki analogowe, wibracja, komunikacja bluetooth, żyroskop oraz zasilanie bezprzewodowe. Pad Microsoftu również przypomina swojego protoplastę ma bardziej zwartą budowę oraz przeniesione przyciski min. back, start. Omawiana generacja padów różni się od siebie nie tylko wyglądem pad Sony jest smuklejszy, ale i technicznie. Kontroler Sony posiada wbudowany akumulator Li-ION który się ładuje za pomocą mini USB. W kontrolerze Microsoftu konieczna jest wymiana baterii 2 sztuki AA – akumulator jest opcją. Przewagą techniczną pada od ps3 jest również wbudowany czujnik położenia, żyroskop. Według użytkowników na korzyść kontrolera Xbox przemawiają wklęsłe gałki analogowe, co sony uwzględniło podczas projektowana kontrolera następnej generacji. Dwa kontrolery zostały wyprodukowane w tej samej chińskiej fabryce Foxconn więc jakość montażu jest na takim samym bardzo dobrym poziomie. Jeżeli chodzi o usterki to większość bolączek obu kontrolerów wynika z eksploatacji lub uszkodzeń mechanicznych. Najczęstsze usterki to problemy z gałkami analogowymi, uszkodzony wbudowany akumulator (Ps3) lub usterki płyty głównej. W związku z zapotrzebowaniem rynku JD Serwis wykonuje naprawy padów. Przestrzegamy przez zakupem nowych kontrolerów w nie autoryzowanych źródłach ponieważ jest wiele podróbek.