UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 • Naprawa Laptopów

  Przykładowe usterki- Zalanie cieczą
  - Brak obrazu
  - Wymiana gniazd zasilania, USB, audio
 • Naprawa Laptopów

  Naprawiamy laptopy z całego kraju
  Jeżeli mieszkasz poza Warszawą - zadzwoń do Nas bądź zgłoś naprawę poprzez formularz
 • Naprawa Laptopów

  Atrakcyjne ceny- Bezpłatna diagnoza
  - Płacisz tylko za efekty
  - Szybki czas realizacji usług
 • 1
 • 2
 • 3
...

pcb1234567

image

Naprawiamy laptopy wszystkich marek

Sprawdź jak do nas dojechać

Laptop dla graczy Lenovo y50-70

lenovo podswietlana klawiaturaKluczowe różnice w laptopie dla graczy, czyli klika słów o Lenovo Y50-70 a raczej jego wnętrznościach.

Często klienci pytają czy warto inwestować większe środki w dedykowany sprzęt np. laptop stworzony dla graczy. Poniżej prezentujemy różnice konstrukcyjne co odróżnia sprzęt do ogier od laptopa stworzonego do użytku domowego. Na etapie porównania pomijamy oczywiste, czyli bardzo mocne parametry pod kątem gier tj. grafika GeForce GTX860M, Procesor i7-4710HQ, 8 GB Ram, wysokiej jakości matryca 15,6 o rozdzielczości 1920x1080.


A więc zaczynamy: całość prezentuje się solidnie i elegancko, przy czym konstrukcja jest bardzo sztywna co dodatkowo przekłada się na bezawaryjność sprzętu. Przeznaczenie sprzętu zdradzają czerwone detale w tym podświetlenie klawiatury. Pod pokrywą znajdziemy ogromne chłodzenie z dużymi wentylatorami, uwagę względem „cywilnych” laptopów szerokie solidne ciepłowody których zdaniem jest odprowadzenie temperatury z rdzenia procesora na radiator. Pozytywne wrażenie robi również mały radiator chłodzący układ zasilania GPU oraz CPU dzięki czemu ryzyko awarii przez przegrzanie jest znacznie mniejsze. Okolice układu chłodzenia wypełnia zestaw audio składający się z dobrej klasy głośników oraz subwoofera.

lenovo wentylator uklad chlodzenia   bateria lenovo
Znacznym elementem pod pokrywą jest bateria jej rozmiar oraz masa wynikają z pojemności która posiada 7,3 Ah, przy napięciu 7,6 V daje nam 54Wh . Spora pojemność jest konieczna ponieważ laptop przy takich mocnych parametrach ma swoje potrzeby jeżeli chodzi o prąd. Sprawny serwis laptopa Lenovo jest możliwy dzięki umieszczeniu wszelkich elementów składowych pod klapą dolną, dzięki czemu wymiana baterii RTC czy HDD nie sprawia trudności.
W subiektywnej ocenie minusem może być brak jakiejkolwiek odporności na zalanie czy upadek (sprzęt nie ma dysku SSD) ale w przypadkach usterek zawsze pomoże wyspecjalizowany JD Serwis.