UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 • Naprawa Laptopów

  Przykładowe usterki- Zalanie cieczą
  - Brak obrazu
  - Wymiana gniazd zasilania, USB, audio
 • Naprawa Laptopów

  Naprawiamy laptopy z całego kraju
  Jeżeli mieszkasz poza Warszawą - zadzwoń do Nas bądź zgłoś naprawę poprzez formularz
 • Naprawa Laptopów

  Atrakcyjne ceny- Bezpłatna diagnoza
  - Płacisz tylko za efekty
  - Szybki czas realizacji usług
 • 1
 • 2
 • 3
...

pcb1234567

image

Naprawiamy laptopy wszystkich marek

Sprawdź jak do nas dojechać

Jakie są różnice pomiędzy Sony PS4 a PS4 Pro

 

Jakie są różnice pomiędzy Sony PS4 a PS4 Pro

PS4 SLIMJako wtajemniczony serwis konsol do gier odpowiadamy na częste pytanie naszych klientów. Prezentujemy krótkie zestawienie różnic pomiędzy odmłodzoną wersją najnowszej konsoli firmy Sony. Zgodnie z tradycją Sony każda kolejna generacja konsoli jest mniejsza oraz lżejsza posiada też dodatkowe opcje, a to wszystko w lepszej cenie czy również tak jest w przypadku PlayStation 4 PRO ? Zapraszamy do krótkiej lektury.

Na pierwszy rzut oka widoczne są różnice wizualne nowa konsola jest bardziej obła od poprzedniej, pozbawiona ostrych narożników. Inaczej niż w poprzednich liftingach w kwestii, rozmiarów, ponieważ odmłodzona wersja PS4 jest większa od poprzednika. Wizualną różnicę w wysokości potęgują trzy przetłoczenia poprzeczne. Konsola również urosła w pozostałych wymiarach. Kolejne różnice to to brak elementu obudowy na wysoki połysk oraz pojawienie się konwencjonalnych przycinków włączenia oraz wysuwania płyty. Odnosząc się do wagi to również ta wzrosła do 3,3 kg.

PS4 SLIM PRO

Technicznie również mamy więcej różnic, zaczynając od standardu USB 3.1gdzie jeden z dwóch portów został umiejscowiony z tyłu. W kwestii portów nowością również jest powrót gniazda optycznego audio. Subtelną różnicą jest też zmiana gniazda zasilania na standard „komputerowy” w przeciwieństwie do poprzedniego tzw. „ósemki”

PS4 SLIM2

Sercem każdej konsoli jest GPU i tutaj są najbardziej istotne zmiany ponieważ, najnowszy wypust Sony jest w stanie obsłużyć rozdzielczość 4k a to za sprawą 2,3 raza wydajniejszego procesora GPU, o 30% zwiększonej wydajności CPU oraz szybszych pamięciach RAM.

Trzymamy kciuki za nowy produkt Sony , i wszystkim życzymy miłego grania !