...

pcb1234567

Logo konsole

Naprawiamy konsole wszystkich marek

Sprawdź jak do nas dojechać

Naprawa padów ps3 ps4 – szalejące przyciski, same się wciskają

 

 

Naprawa padów ps3, ps4 – szalejące przyciski, same się wciskają i inne usterki.

 

Płyta główna kontrolera PS3  Gałki analogów PS3 PS4

JD Serwis Konsol naprawia także pady, kontrolery DualShock 3 i Dulashock 4. Każda generacja pada ma swoje stałe usterki takie jak. Uszkodzone analogi (gałki) co objawia się tym że postać którą kierujemy potrafi sama się przemieszczać. Wynika to z zużytych, wytartych potencjometrów w gałce analogowej 3D.

 

Analog w płycie głównej kontroler DualShock 3  Uszkodzony analog w kontrolerze DualShock 3

Szalejące przyciski czy samoczynne wciskanie się różnych opcji w padzie to także jedna z przypadłości kontrolera DualShock. JD Serwis regeneruje pada i przywraca go pełnej sprawności dodatkowo dając gwarancję na usługę.

Kolejną usterką którą możemy spotkać to w kontrolerach DualShock to uszkodzone gniazdo mini lub micro USB. Poprzez ten port ładowana jest wbudowana bateria. Porty te najczęściej ulegają uszkodzeniu kiedy jednocześnie ładujemy kontroler i korzystamy z konsoli. Przez nie uwagę bądź krótki kabel zasilający istniej możliwość „wyrwania”, uszkodzenia gniazda USB.

 

Gniazdo mini USB pad ps3  Bateria do kontrolera PS3

Jak każda bateria, ogniwo litowo-jonowe ma swoją żywotność. Z biegiem czasu ogniwo to traci swoją pierwotną pojemność i z każdym kolejnym ładowaniem urządzenie pracuje coraz krócej. Jeżeli zauważyłeś, że twój pad zaczął krótko działać na baterii to serwis konsol JD także wykonuje usługę wymiany na nowe ogniwo.