UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 • Naprawa Laptopów

  Przykładowe usterki- Zalanie cieczą
  - Brak obrazu
  - Wymiana gniazd zasilania, USB, audio
 • Naprawa Laptopów

  Naprawiamy laptopy z całego kraju
  Jeżeli mieszkasz poza Warszawą - zadzwoń do Nas bądź zgłoś naprawę poprzez formularz
 • Naprawa Laptopów

  Atrakcyjne ceny- Bezpłatna diagnoza
  - Płacisz tylko za efekty
  - Szybki czas realizacji usług
 • 1
 • 2
 • 3
...

pcb1234567

image

Naprawiamy laptopy wszystkich marek

Sprawdź jak do nas dojechać

Serwis i naprawa Acer

  Pamieci RAM zintegrowane z plyta

 

    Acer to tajwański producent elektroniki użytkowej głównie laptopów, monitorów oraz urządzeń mobilnych. Acer na rynku komputerów osobistych posiada około 8% rynku światowego, co daje miejsce czwartego producenta na świecie. Firma Acer swój sukces odniosła dzięki konkrecyjnym produktom w rozsądnej cenie. Obecnie do koncernu należą również takie marki sprzętów jak:

 

 • GatewayLogo acer
 • Packard Bell

 • e Machines

 • E-Ten

 • Olidata

 

    Bolączką wszystkich użytkowników laptopów Acer jest brak sprawnego serwisu w Polsce. Serwis autoryzowany Acer znajduje się w Brnie w Czechach, w związku z tym naprawy gwarancyjne wymagają czasu. Oferujemy pogwarancyjny serwis laptopów, sprzęt naprawiamy szybko i skutecznie, ofertę uzupełnia bezpłatna diagnoza.

 

Tak na przestrzeni lat zmieniało się logo firmy Acer:

 

Logo Acer history


  

Poniżej foto relacja z naprawy laptopa Acer oraz kilka słów o usterce:

 

Trafił do nas laptop Acer v3 po mocnym zalaniu. Laptop nie uruchamia się, jak widać na zdjęciach jest już mocno postępująca korozja elementów elektronicznych. Klient niestety nie wiedział o tym że trzeba wyjąć baterię zaraz po nieszczęśliwym wypadku. Płyta ma wiele ognisk korozji dlatego trzeba dokładnie zrobić dokumentację zdjęciową przed jakimkolwiek czyszczeniu, myciem płyty. Przy późniejszym brakiem elementów jesteśmy w stanie odtworzyć gdzie jaki element się znajdował.

plyta glowna Acer v3

Acer V3 zalanie

Acer v3 korozja

Naprawa płyty głównej może być przeprowadzone tylko i wyłącznie w wyspecjalizowanym serwisie laptopów ze względów bezpieczeństwa ESD. Wiedza jak i umiejętności JD Serwis to sukces udanej naprawy. Serdecznie zapraszamy do naszych oddziałów na bezpłatną diagnozę uszkodzonego sprzętu.

 


 

Naprawa laptopów ACER w Warszawie - opinie Klientów

 

Pani Magda : Oddałam do naprawy uszkodzonego laptopa ACER firmie JDSL w Warszawie. Naprawa była wykonana bardzo szybko a co ważne koszt był nie wielki.

 

Pan Michał : Mój laptop przez nie uwagę upadł na podłogę i przestał się włączać. JD Serwis pomógł mi błyskawicznie. Będę polecał JD serwis laptopów.

 

Pan Alex : Szybki i tani serwis w Warszawie który mogę polecić. Panowie zrobili kawał dobrej roboty. Jak problem z laptopem to tylko JD Serwis na Marszałkowskiej 140

 

Pani Monika : Jestem stałym bywalcem w JD Serwis ponieważ mam małe dzieci które cały czas coś psują. Naprawy są zawsze szybkie w rozsądnej cenie i z gwarancją! Polecam :)

 


 

 

Awaria touchpada w laptopie

touchpad ace

Elementy eksploatacyjne czyli takie które się zużywają podlegają okresowej wymiany. Takimi elementami są między innymi klawisze touchpada. Są to elementy mechaniczne które z czasem mogą zupełnie przestać działać bądź używanie ich może być utrudnione ze względu na trudne wciskanie się. Jest to spowodowane zużyciem membran wewnątrz elementu. Naprawa polega na wymianie pojedynczych microswitchy (mikro włączników). Serwis laptopów Acer naprawia wszystkie rodzaje tochpadów.

touchpad sw

Okresowe czyszczenie i konserwacja układu chłodzenia to podstawa

Niewiele osób wie, że jest coś takiego jak układ chłodzenia w laptopie. Każdy laptop Acer bez tego układu nie jest w stanie poprawnie pracować.

Kratka wentylacyjna Acer

Większość poważnych usterek właśnie jest spowodowana brakiem czyszczenia i wymiany pasty termo przewodzącej. Skutkiem tego jest nadmierne nagrzewanie się laptopa i wszystkich jego komponentów. Długotrwałe przegrzewanie prowadzi do trwałego uszkodzenia układów BGA. Układy te, to najważniejsze komponenty płyty głównej laptopa takie jak układ graficzny czy mostek północny (NB - northbridge), południowy (SB – southbridge).

Uklad chlodzenia Acer

Warto obserwować zachowanie swojego laptopa a w szczególności głośność pracy wentylatora. Niepokojąca ciągła praca tego elementu może świadczyć o problemach. Dla osób które więcej wiedzą o komputerach polecam zainstalowanie jednego z popularnych programów do sprawdzanie temperatury CPU, GPU. Są to między innymi „speedfan” czy „hwinfo”.

Zanieczyszczony uklad chlodzenia

Jeżeli nie wiesz czy twój laptop przegrzewa się bądź chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do naszych serwisów laptopów acer na ulicy Marszałkowskiej 140 i Połczyńskiej 21a/4. Serdecznie wszystkich zapraszamy na bezpłatną diagnozę.