...

pcb1234567

image

Naprawiamy laptopy wszystkich marek

Sprawdź jak do nas dojechać

Bezpłatna diagnoza

Jako jeden z nielicznych serwisów na rynku oferujemy zupełnie bezpłatną diagnozę. Przyjdź i sprawdź.

Czytaj więcej

Szybki Czas Naprawy

Dokładamy wszelkich starań, żeby Państwa sprzęt ponownie zyskał sprawność w jak najkrótszym czasie.

Czytaj więcej

Konkurencyjne Ceny

Profesjonalne usługi w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i przekonaj się, że stać Cie na profesjonalistów.

Czytaj więcej

Największy Serwis Laptopów i Konsol do gier Bemowo już otwarty !

ul. Połczyńska 21a/4 (ciepłownia Wola)

01-377 Warszawa Tel. 22 216 59 62

 

 

Baner gora small

 

Wejscie small

 

wejscie korytarz small  wejscie korytarz jd small

 

  serwis jdsl small  serwis jdsl2 small

 

Zapraszamy serdecznie do naszego punktu napraw laptopów i konsol do gier.

Najczęściej zadawane pytania

Laptop nie ładuje baterii

Jeżeli laptop nie ładuje baterii, nie włącza się to mogą być objawy zużytej, nie sprawnej baterii. Nasz serwis dysponuje narzędziami które zbadają działanie i stan baterii. Jeż wymieniłeś baterię we własnym zakresie a laptop dalej nie ładuje baterii to jest duże prawdopodobieństwo że mamy do czynienia z uszkodzeniem płyty głównej – układ ładowania baterii. Naprawa Laptopów Bemowo szybko i sprawnie zdiagnozuje problem a następnie naprawi twój sprzęt.

Zalałem klawiaturę. Kilka klawiszy nie działa

Jeżeli po niewielki zalaniu nie działają klawisze w klawiaturze i wydaje się że laptop działa poprawnie to nic mylnego. W 90 % przypadków ciecz również dostaje się na powierzchnie płyty głównej. Co wtedy robić ? Najlepszym rozwiązaniem jest wizyta w Serwisie Laptopów Bemowo w celu dokładnej ekspertyzy. Nasze doświadczenie gwarantuje 100 % satysfakcji. Zapraszamy.

Po aktualizacji systemu zawiesza się

Często klienci narzekają że po aktualizacji systemu nie działa on prawidłowo. Za taki stan rzeczy często odpowiada zły stan dysku twardego. Aby dokładnie zweryfikować problem należy przyjrzeć się parametrom HDD/SSD. Naprawa Laptopów Bemowo sprawdzi twój komputer w 15 minut i następnie wyceni naprawę. Zapraszamy na Połczyńską 21a/4 tel. 22 216 59 62

Co zrobić kiedy zalałem laptop

Kiedy już przytrafi się tobie nieszczęście jakim jest zalanie sprzętu to niezwłocznie odłącz go od zasilacza i wyjmij baterię. Nie odwracaj laptopa do góry „nogami” tak aby nie zalać matrycy. Nie próbuj go włączyć po kilku godzinach czy dniach myśląc ze już wszystko wyschło. Następnie zapraszamy do Serwis Laptopów na Bemowie w celu diagnozy i oszacowaniu strat. Jeżeli zastosujesz się do wyżej wymienionych rad to 99% przypadków jesteśmy w stanie naprawić twój laptop.

Czy opłaca się naprawiać laptopa ?

Sprawa opłacalności zawsze zależy od klienta. Nasze serwis nie pobiera opłat za diagnozę więc nic nie stoi na przeszkodzie aby udać się na bezpłatną diagnozę. Nasi eksperci doradzą i służą pomocą. Naprawa laptopów Bemowo jest w stanie w kilkanaście minut dokładnie sprawdzić co dzieje się z naszym sprzętem i wycenić naprawę.