...

pcb1234567

image

Naprawiamy laptopy wszystkich marek

Sprawdź jak do nas dojechać

Bezpłatna diagnoza

Jako jeden z nielicznych serwisów na rynku oferujemy zupełnie bezpłatną diagnozę. Przyjdź i sprawdź.

Czytaj więcej

Szybki Czas Naprawy

Dokładamy wszelkich starań, żeby Państwa sprzęt ponownie zyskał sprawność w jak najkrótszym czasie.

Czytaj więcej

Konkurencyjne Ceny

Profesjonalne usługi w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i przekonaj się, że stać Cie na profesjonalistów.

Czytaj więcej

Największy Serwis Laptopów i Konsol do gier Bemowo już otwarty !

ul. Połczyńska 21a/4 (ciepłownia Wola)

01-377 Warszawa Tel. 22 216 59 62

 

 

Baner gora small

 

Wejscie small

 

wejscie korytarz small  wejscie korytarz jd small

 

  serwis jdsl small  serwis jdsl2 small

 

Zapraszamy serdecznie do naszego punktu napraw laptopów i konsol do gier.

Najczęściej zadawane pytania

Laptop nie ładuje baterii

Jeżeli laptop nie ładuje baterii, nie włącza się to mogą być objawy zużytej, nie sprawnej baterii. Nasz serwis dysponuje narzędziami które zbadają działanie i stan baterii. Jeż wymieniłeś baterię we własnym zakresie a laptop dalej nie ładuje baterii to jest duże prawdopodobieństwo że mamy do czynienia z uszkodzeniem płyty głównej – układ ładowania baterii. Naprawa Laptopów Bemowo szybko i sprawnie zdiagnozuje problem a następnie naprawi twój sprzęt.

Zalałem klawiaturę. Kilka klawiszy nie działa

Jeżeli po niewielki zalaniu nie działają klawisze w klawiaturze i wydaje się że laptop działa poprawnie to nic mylnego. W 90 % przypadków ciecz również dostaje się na powierzchnie płyty głównej. Co wtedy robić ? Najlepszym rozwiązaniem jest wizyta w Serwisie Laptopów Bemowo w celu dokładnej ekspertyzy. Nasze doświadczenie gwarantuje 100 % satysfakcji. Zapraszamy.

Po aktualizacji systemu zawiesza się

Często klienci narzekają że po aktualizacji systemu nie działa on prawidłowo. Za taki stan rzeczy często odpowiada zły stan dysku twardego. Aby dokładnie zweryfikować problem należy przyjrzeć się parametrom HDD/SSD. Naprawa Laptopów Bemowo sprawdzi twój komputer w 15 minut i następnie wyceni naprawę. Zapraszamy na Połczyńską 21a/4 tel. 22 216 59 62

Co zrobić kiedy zalałem laptop

Kiedy już przytrafi się tobie nieszczęście jakim jest zalanie sprzętu to niezwłocznie odłącz go od zasilacza i wyjmij baterię. Nie odwracaj laptopa do góry „nogami” tak aby nie zalać matrycy. Nie próbuj go włączyć po kilku godzinach czy dniach myśląc ze już wszystko wyschło. Następnie zapraszamy do Serwis Laptopów na Bemowie w celu diagnozy i oszacowaniu strat. Jeżeli zastosujesz się do wyżej wymienionych rad to 99% przypadków jesteśmy w stanie naprawić twój laptop.

Czy opłaca się naprawiać laptopa ?

Sprawa opłacalności zawsze zależy od klienta. Nasze serwis nie pobiera opłat za diagnozę więc nic nie stoi na przeszkodzie aby udać się na bezpłatną diagnozę. Nasi eksperci doradzą i służą pomocą. Naprawa laptopów Bemowo jest w stanie w kilkanaście minut dokładnie sprawdzić co dzieje się z naszym sprzętem i wycenić naprawę.

Opinie klientów o Serwis Laptopów Bemowo

Magda, Bemowo: Bardzo dobra i profesjonalna obsługa, ceny jak i termin wykonana usługi świetne. Serdecznie polecam profesjonalny Serwis Laptopów Bemowo.

 

Wiesław, Bemowo: Wnuczek zalał mi laptopa napojem ale na szczęście Serwis Laptopów Bemowo bez problemu poradził sobie z usterką. Laptop do tej pory działa świetnie. Serdecznie pozdrawiam Panów z serwisu.

 

Mikołaj, Bemowo: Laptop po naprawie płyty głównej wrócił do mnie już po dwóch dniach od momentu oddania go do serwisu. Ekspresowa naprawa jak i niska cena naprawy to dla mnie jak dla studenta BOMBA :). Naprawa laptopów Bemowo wymiata.

Serwis Laptopów Bemowo znajduje się przy ulicy Połczyńskiej 21a/4. Nasze atuty to krótkie terminy napraw, niskie ceny, profesjonalne podejście do klienta. Na Warszawskim rynku istniejemy od 2009 roku co skutkuje dużym doświadczeniem w dziedzinie naprawy laptopów jak i wzorową obsługą klienta. Każdy klient jest traktowany profesjonalnie i indywidualnie co daje efekt bezproblemowej komunikacji. Wysoko wykwalifikowana kadra techników jest w stanie naprawić każdą usterkę. Oprócz naszych specjalistów posiadamy bardzo dobrze wyposażone stanowiska napraw, aktualnie dziesięć. Zapraszamy serdecznie do Serwis Laptopów w celu diagnozy, naprawy Państwa laptopa. Sprawdź jak do nas trafić.

Naprawa laptopów Bemowo Odolany

Nasz serwis laptopów znajduje się w dzielnicy Bemowo, Wola, Odolany. Poniżej przedstawimy w bardzo dużym skrócie jakie usterki naprawiamy. Są to m.in.:

Wymiana gniazda zasilania w laptopie:

Gniazdo Zasilania Asus UX32L gniazdo zasilania samsung small

Objawy uszkodzonego gniazda zasilania to m.in. przerywanie podczas poruszania wtyczką zasilacza, wyłączanie się podczas pracy, brak ładowania baterii.

 

Wymiana układu graficznego:

Układ Graficzny HP

Objawami uszkodzonego układu graficznego są m.in. brak obrazu na matrycy, błędne wyświetlanie obrazu tzw. artefakty, komunikat w systemie „sterownik karty graficznej odzyskał sprawność”

Laptop nie reaguje na przycisk włącznika:

Włącznik Zasilania Macbook Air

Usterka może być spowodowana różnymi problemami płyty głównej m.in. uszkodzony układ zasilania, uszkodzony układ biosu, uszkodzenie włącznika (microswitcha), zachowanie się laptopa w taki sposób może także sugerować jego zalanie.

Nie działa klawiatura bądź klika klawiszy:

Klawiatura Macbook Air

Klawiatura laptopa jest takim elementem gdzie usterki samoczynne występują niezwykle rzadko. Brak działania kilku klawiszy zazwyczaj jest spowodowane zachlapaniem bądź większym zalaniem laptopa. W nie których przypadkach może być uszkodzony układ KBC (kontroler klawiatury).

Nie działa port USB:

Gniazdo Usb Macbook

Gniazda USB mogą nie działać z kilku powodów: Usterki mechaniczne czyli obluzowane bądź wyrwane gniazda z płyty głównej. Brak zasilania na porcie USB, uszkodzenie spowodowane zwarciem na wyjściu USB. Uszkodzeniu wtedy ulegają układy zabezpieczające w linii 5V.

Układ Zabezpieczający Zasilający USB

Uszkodzenie mostka (chipsetu), brak komunikacji urzędzenia USB z kontrolerem.

Mostek południowy - chipset

Nasz serwis laptopów specjalizuje się w naprawie płyt głównych oraz wszelkich napraw związanych z mechaniką laptopa (zawiasy, obudowy).