...

pcb1234567

image

Naprawiamy laptopy wszystkich marek

Sprawdź jak do nas dojechać

Bezpłatna diagnoza

Jako jeden z nielicznych serwisów na rynku oferujemy zupełnie bezpłatną diagnozę. Przyjdź i sprawdź.

Czytaj więcej

Szybki Czas Naprawy

Dokładamy wszelkich starań, żeby Państwa sprzęt ponownie zyskał sprawność w jak najkrótszym czasie.

Czytaj więcej

Konkurencyjne Ceny

Profesjonalne usługi w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i przekonaj się, że stać Cie na profesjonalistów.

Czytaj więcej

Największy Serwis Laptopów i Konsol do gier Wola już otwarty !

ul. Połczyńska 21a/4 (ciepłownia Wola)

01-377 Warszawa Tel. 22 216 59 62


JD Serwis specjalizuje się w naprawie laptopów wszystkich marek. Naprawiamy usterki mechaniczne jak i elektroniczne. Uszkodzona obudowa czy zalanie to dla naszych techników nie stanowi problemu. Statystycznie większość usterek jest spowodowana normalną eksploatacją np. uszkodzenie dysku twardego, wolno działający system czy też uszkodzony port USB. Serwis Laptopów Wola naprawia wszystkie te usterki. Usterka z winy użytkownika taka jak zalanie czy rozbita matryca stanowią około 30 % wszystkich napraw i są wykonywane w terminie 1 – 2 dni roboczych. Duża ilość stanowisk serwisowych i ogromny magazyn części sprawia że czas naprawy może być tak krótki. Nasza kadra pracownicza to pasjonaci dla których elektronika to coś więcej niż tylko praca. Większość to hobbyści dlatego traktują naprawa laptopów jako przyjemność i wyzwanie. Dziedzina elektroniki jest bardzo szeroka dlatego nie ograniczamy się jedynie do napraw laptopów wola. Jeżeli masz nie typowe urządzenie, zlecenie z miłą chęcią zapoznamy się z nim i na pewno pomożemy. Serdecznie zapraszamy.


Baner gora small

 

Wejscie small

 

wejscie korytarz small  wejscie korytarz jd small

 

  serwis jdsl small  serwis jdsl2 small

Dlaczego wybrać JD Serwis Laptopów Wola ?

JD Serwis to sprawdzony kontrahent w dziedzinie naprawy elektroniki. Naprawa laptopów Wola to tylko jedna z wielu sektorów w których działamy. Nasi partnerzy współpracują z Nami wiele lat i są bardzo zadowoleni z elastyczności jaką im daje nasza firma. Naprawa laptopów czy naprawa elektroniki przemysłowej to dla wysoko wykwalifikowanego personelu żaden problem. Lubimy wyzwania dla tego jesteśmy cenieni na rynku. Zapraszamy do współpracy.

Opinie naszych klientów Serwis Wola

Kuba, Wola: Mój przyjaciel polecił mi firmę JD Serwis i nie zawiodłem się. Laptop został naprawiony w 2 dni a według innego serwisu tuż u mnie pod blokiem nie da się naprawić bo nie ma części. Szczerze polecam JD Serwis bo tam pracują profesjonaliści.

Mariusz, Wola: Do serwisu trafiłem przez przypadek bo jadąc autem zobaczyłem reklamę. Panowie zasługują na szacunek bo mojego laptopa naprawili bez trudu. Już na diagnozie stwierdzili że to problem układu zasilania. Po dwóch dniach otrzymałem telefon że laptop jest już naprawiony. Polecam JD Serwis – Połczyńska 21a/4.

Łukasz, Wola: Pojechałem do serwisu laptopów wola choć nie było mi po drodze ale rozmowa telefoniczna przekonała mnie abym ich odwiedził. I to był dobry wybór. Dostałem trafną i rzeczową diagnozę w 15 minut. Laptop następnego dnia już był naprawiony. JD Serwis – Tak trzymać !