UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 • Naprawa Konsol

  Przykładowe usterki- Wymiana laserów
  - Brak obrazu
  - Wymiana gniazd HDMI, USB
 • Naprawa Konsol

  Ogólnopolski serwis konsol
  Jeżeli mieszkasz poza Warszawą - zadzwoń do Nas bądź zgłoś naprawę poprzez formularz
 • 1
 • 2
...

pcb1234567

Logo konsole

Naprawiamy konsole wszystkich marek

Sprawdź jak do nas dojechać


Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /home/vanthi/domains/jdsl.pl/public_html/libraries/gantry/core/utilities/gantryregistry.class.php on line 326

Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /home/vanthi/domains/jdsl.pl/public_html/libraries/gantry/core/utilities/gantryregistry.class.php on line 339

Serwis konsol Sony PS4

 

 

Sony PS4    Ósma generacja konsol do gier reprezentowana jest przez Sony PlayStation 4. Premiera odbyła się w listopadzie 2013. Konsola obecnie sprzedawana jest w jednej wersji z dyskiem 500 GB, poszczególne zestawy różnią się akcesoriami w zestawie oraz ilością kontrolerów. Konsola Ps4 posiada na pokładzie mocny procesor APU, który integruje CPU oraz GPU w jednej obudowie. Procesor posiada 8 rdzeni 64 bit oparty na architekturze zwanej "Jaguar". Moc procesora graficznego AMD Radeon to 1,84 TFLOPS. Konsola poza mocnym sercem posiada 8 GB pamięci ram DDR5, napęd optyczny Blue-Ray oraz porty komunikacyjne: USB 3.0, bluetooth, kartę sieciową w standardzie 802.11n oraz złącza HDMI i audio. Sony zbudowało konsolę PS4 przy współpracy takich firm jak Hitachi, Seagate – dyski; Delta Electronics – zasilacze, AMD – APU, Foxconn – firma produkująca konsole.

APU sony ps4 CXD90026G    W porównaniu z poprzednikiem znacząco zmienił się pad. Obecnie DualShock 4 posiada wyjście audio,wbudowany mały głośnik, przycisk "share" umożliwiający udostępnienie wydarzeń z gry wprost do internetu, touchpada, wklęsłe analogi, oraz inaczej wyprofilowane spusty. Nowy pad częściej spotykany jest również w kolorze białym, minusem względem poprzednika jest krótszy czas pracy na wbudowanym akumulatorze.

 

    Największą wadą konsoli jest brak kompatybilności wstecznej jeżeli chodzi o odtwarzanie gier. Zarówno tak jak poprzednik obecna konsola nie jest wolna od usterek, poniżej prezentujemy typowe problemy z konsolą PS4.

 

 

 

Konsola nie włącza się miga niebieski pasek, usterka zwana BLOD (Blue light of dead) niebieskie światło śmierci, typowa i popularna usterka objawia się w ten sposób uszkodzenie połączeń cynowych pod APU, rozwiązaniem jest reballing procesora po czym konsola działa jak nowa :)

Konsola sony ps4 blod

 

 

Konsola nie czyta płyt lub czyta płyty losowo problem z laserem- konieczna jest wymiana modułu lasera.

Naprawa wymiana modulu lasera KES 860A

 

 

Konsola nie przyjmuje płyt, lub problemy z oddawaniem płyt, usterka ta zwiastuje zarówno uszkodzenie mechaniki lub elektroniki napędu.

Mechanika napedu PS4

 

 PS4 głośno chodzi wentylator, konsola przegrzewa się i wyłącza, konieczna naprawa układu chłodzenia, ignorowanie usterki może doprowadzić do uszkodzenia APU.

Słabym punktem Sony Playstation 4 jest delikatny port HDMI, często pęka i wpada do środka konsoli – konieczna jest wymiana portu, lekceważenie usterki może doprowadzić do uszkodzenia kontrolera HDMI.

Gniazdo HDMI PS4

 

Jako jeden z nielicznych serwisów pogwarancyjnych Sony mamy duże doświadczenie w naprawach PS4. Naprawiliśmy dziesiątki konsol co daje gwarancje sprawnej naprawy, zawsze stosujemy oryginalne części zamienne. Zapraszamy na bezpłatną diagnozę do naszego serwisu znajdującego się przy ul. Marszałkowskiej 140 w centrum Warszawy.